www.neeon.pl

Stargard Szczeciński

www.neeon.pl

Treść ogłoszenia

zastosowano kryteria wyboru:
Numer ogłoszenia: 2221629
To ogłoszenie obejrzano 55 razy.
Dodano:
2017-11-20
Kategoria:
praca
Województwo:
zachodniopomorskie
Miejscowość:
Stargard Szczeciński
Monter elementów precyzyjnych
Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Monter elementów precyzyjnych.

Miejsce pracy: Stargard
Nr ref. mep/stg/2017

Zadania:
• montaż elementów elektronicznych zgodnie z dokumentacją.

Wymagania:
• zdolności manualne,
• skrupulatność,
• chęci do pracy.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
• pracę od poniedziałku do piątku,
• możliwość podjęcia stałej współpracy.UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie (adres: Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Kontakt:
HM Serwis Group
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@hmserwis.pl z wpisaniem nr ref. mep/stg/2017 w temacie wiadomości.

HomeOgłoszenia lokalneEdycja ogłoszeniaRegulaminKontakt

Copyright Neeon.pl - Darmowe ogłoszenia Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: smart-point.pl
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.